Fundacja Votum wspiera projekt Słodka Julka

Fundacja Votum / Aktualności  / Fundacja Votum wspiera projekt Słodka Julka

W piątek 15 lutego w siedzibie KGHM „Polska Miedź” S.A. odbyła się konferencja i podsumowanie projektu Słodka Julka.W ramach tego projektu społeczno-edukacyjnego odbywały się warsztaty kulinarne i edukacyjne, konsultacje, prelekcje, pokazy i przede wszystkim pomiary i badania w trosce o zdrowie dzieci w kilkunastu szkołach na Dolnym Śląsku. Nasza Fundacja również włączyła się do tej akcji wspierając inicjatywę swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w gromadzeniu środków na rzecz osób potrzebujących. Taką pomoc otrzymają wszystkie dzieci, u których w czasie tej akcji wykryto cukrzycę.