Nasze projekty

Fundacja Votum / Nasze projekty

Projekty, które realizujemy dotyczą pojedynczych osób i całego społeczeństwa. Indywidualna pomoc jest najbardziej precyzyjną. Jednak trudno ją realizować “w pojedynkę“. Poznaj nasze działania - zaangażuj się, pomóż lub skorzystaj z naszej pomocy!

Ogólnopolska Akcja Krew:

to odpowiedź na niezmienny w okresie wakacyjnym debet krwi w polskich szpitalach i stacjach krwiodawstwa. Terenowy charakter naszej akcji daje możliwość oddania krwi przy okazji zakupów, spotkania z przyjaciółmi i spaceru po mieście.

Program Pierwsze Kroki:

powstał z myślą o osobach najciężej poszkodowanych w wypadkach. Jego celem jest fizyczna, społeczna i zawodowa aktywizacja. Wspieramy też osoby, które w wyniku wypadku stały się niepełnosprawne, w procesie rehabilitacji i powrocie do sprawności.

Rehabilitacja i sport:

namawiamy naszych podopiecznych do rozpoczęcia pierwszych treningów już po zakończeniu leczenia w szpitalu. Jeśli zdecydują się na taki krok – wspieramy ich w tym.

Bezpłatna pomoc prawna:

w różnych momentach życia okazuje się, że potrzebujemy prawnej pomocy – by rozwiązać sprawę, uzyskać odszkodowanie. W Fundacji Votum oferujemy profesjonalną prawną pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego i ubezpieczeniowego.

Firmy i instytucje, które wspierają naszą organizację