Fundacja Votum / Podopieczni / Adrian Słaby, Brajan Słaby

Adrian Słaby, Brajan Słaby

Adrian i Brajan to bracia, których mama zginęła potrącona przez samochód w listopadzie 2014 roku. Babcia chłopców stanowi dla nich rodzinę zastępczą. Pani Małgorzata wraz z wnukami i synem zajmują jeden pokój. Sytuacja finansowa rodziny jest trudna. Osierocone dzieci będą wdzięczne za najmniejszą pomoc. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Adriana i Brajana Słabych

z dopiskiem: dla Adriana i Brajana Słabych