Fundacja Votum / Podopieczni / Agnieszka Chowaniec
Agnieszka Chowaniec

Agnieszka przebyła w kwietniu 2017 roku krwotok dokomorowy a następnie embolizację naczyniaka tętniczo-żylnego lewego wzgórza, w maju nastąpiło nawrotowe krwawienie mózgowe dokomorowe. Utrzymuje się encefalopatia pourazowa oraz niedowład czterokończynowy z obniżonym napięciem mięśniowym. Stan po tracheostomii. Występuje podejrzenie uszkodzenia pnia mózgu.

Agnieszka musi być poddawana stałej i intensywnej rehabilitacji. Pomóżmy jej w powrocie do zdrowia. Możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rachunek Fundacji VOTUM ze stosownym dopiskiem.

z dopiskiem: dla Agnieszki Chowaniec

z dopiskiem: dla Agnieszki Chowaniec