Fundacja Votum / Podopieczni / Albert Andrzejewski

Albert Andrzejewski

Albert w 2016 roku uległ wypadkowi komunikacyjnemu. W wyniku zdarzenia doznał poważnego urazu czaszkowo-mózgowego, występuje porażenie czterokończynowe z licznymi przykurczami w kończynach dolnych i górnych. Jest w ograniczonym kontakcie logicznym. Albert od wypadku jest osobą leżącą w wyniku czego pojawiły się głębokie odleżyny. Wymaga pielęgnacji odleżyn oraz kontynuacji terapii oraz intensywnej rehabilitacji, Albert jest osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji.

Możesz pomóc Albertowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Alberta Andrzejewskiego

Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Alberta Andrzejewskiego