Fundacja Votum / Podopieczni / Aleksandra Wieleba

Aleksandra Wieleba

W 2008 roku doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym uczestniczyła Aleksandra. Samochód, którym jechała jako pasażer, wypadł z drogi. Młoda kobieta doznała urazu czaszkowo-mózgowego oraz niedowładu spastycznego kończyn lewych. Dziewczyna i jej rodzina walczą o powrót do sprawności sprzed wypadku. Pomóżmy urealnić ich marzenia. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Aleksandry Wieleby

z dopiskiem: dla Aleksandry Wieleby