Fundacja Votum / Podopieczni / Alina Dempniak
Alina Dempniak

Alina urodziła się z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego ze wzmożonym napięciem mięśniowym w kończynach dolnych i osłabioną siłą mięśniową. U dziewczynki występują przykurcze, nie chodzi. Alina jest intensywnie rehabilitowana, przechodzi także badania w celu zdiagnozowania dolegliwości. Potrzebuje zaopatrzenia w ortezy, pionizator oraz chodzik. Możesz pomóc Alinie wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Aliny Dempniak

z dopiskiem: dla Aliny Dempniak