Fundacja Votum / Podopieczni / Andrzej Majdański

Andrzej Majdański

Andrzej na skutek urazów okołoporodowych cierpi na niedowład prawostronny i zespół Lennoxa-Gastauta. Wymaga stałej opieki drugiej osoby oraz intensywnej rehabilitacji. Pomóżmy podopiecznemu i jego rodzicom w dalszej walce. Każda złotówka to szansa na kontynuację rehabilitacji, a co za tym idzie także na lepszą przyszłość. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Andrzeja Majdańskiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Andrzeja Majdańskiego