Fundacja Votum / Podopieczni / Anna Olejnik

Anna Olejnik

Ania została potrącona przez samochód w 2010 roku. W wyniku wypadku doznała urazu czaszkowo-mózgowego ze stłuczeniem prawego płata ciemieniowego i złamaniem kości strzałkowej prawej. Do dnia dzisiejszego u dziewczyny utrzymuje się czterokończynowy niedowład spastyczny. Stan Ani może ulec poprawie dzięki intensywnej pracy z terapeutą. Pomóż Ani, liczy się każda złotówka. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Anny Olejnik

z dopiskiem: dla Anny Olejnik