Fundacja Votum / Podopieczni / Barbara Guty

Barbara Guty

Barbara uległa wypadkowi komunikacyjnemu w sierpniu 2017 roku, którego następstwem był uraz wielonarządowy. Doznała stłuczenia mózgu z krwiakiem podpajęczynówkowym i wieloma złamaniami pokrywy oraz podstawy czaszki. Nastąpiło stłuczenie płuc, lewej nerki i liczne złamania miednicy. Utrzymuje się wiotki niedowład czterokończynowy. Jest całkowicie zależna od opiekunów w czynnościach dnia codziennego. W chwili obecnej przystosowuje się do wózka inwalidzkiego. Pomóż Barbarze w skomplikowanej i kosztownej rehabilitacji przekazując 1% swojego podatku bądź wpłacając darowiznę na konto fundacji.

z dopiskiem: dla Barbary Guty

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Barbary Guty