Fundacja Votum / Podopieczni / Bartosz Chrzan
Bartosz Chrzan

Bartosz choruje na mózgowe porażenie dziecięce z padaczką oraz upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim. Rodzice chłopca starają się zapewnić mu odpowiednie warunki do rozwoju, ale koszty leczenia i rehabilitacji wymagają ogromnych nakładów pieniężnych i przekraczają możliwości finansowe rodziny. Prosimy o pomoc dla Bartosza. W tym celu możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Bartosza Chrzan

z dopiskiem: dla Bartosza Chrzan