Fundacja Votum / Podopieczni / Bartosz Warchoł

Bartosz Warchoł

Bartosz choruje na nabyte porażenie mózgowe dziecięce. W okresie noworodkowym stwierdzono krwawienie dokomorowe po stronie lewej, powikłane wodogłowiem. Od 2. roku życia jest leczony z powodu padaczki. Ogromne znaczenie ma dla chłopaka rehabilitacja – przed Bartoszem kolejne lata ciężkiej pracy i ćwiczeń. Prosimy o wsparcie w kontynuacji tego kosztownego procesu. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Bartosza Warchoła

z dopiskiem: dla Bartosza Warchoła