Fundacja Votum / Podopieczni / Dagmara Drab
Dagmara Drab

Od 2000 roku Dagmara choruje na miastenię ciężką rzekomoporaźną, objawiającą się nużliwością mięśni zwiększającą się wraz z upływem dnia. Skutkami choroby są: opadanie powiek, zaburzenia połykania, ściszona mowa lub jej brak. Kobieta musi często odpoczywać, nie przesilać się, aby nie dopuścić do zatrzymania oddechu. Dagmara potrzebuje wsparcia w kontynuowaniu kosztownej terapii, która złagodzi postępujące skutki jej nieuleczalnej choroby. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Dagmary Drab

z dopiskiem: dla Dagmary Drab