Fundacja Votum / Podopieczni / Damian Mielicki

Damian Mielicki

W sierpniu 2017 roku Damian uległ poważnemu wypadkowy komunikacyjnemu, w wyniku którego nastąpiło stłuczenie serca, odma opłucnowa, liczne złamania m.in. żeber, obojczyków, kości skroniowej, stropu oczodołu lewego, jak również krwiak przymózgowy okolicy płata skroniowego oraz ostra niewydolność nerek. Wymaga długotrwałego leczenia oraz rehabilitacji. Możesz pomóc Damianowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Damiana Mielickiego

z dopiskiem: dla Damiana Mielickiego