Fundacja Votum / Podopieczni / Dariusz Pasternak

Dariusz Pasternak

Dariusz uległ wypadkowi. Mężczyzna przewrócił się, wskutek czego doznał urazu czaszkowo-mózgowego z niedowładem połowicznym lewostronnym. Darek od dziecka kochał lotnictwo i z pasji do latania zrobił sposób na życie. Po wypadku i kolejnych operacjach próbuje powrócić do zdrowia. Aby mógł to osiągnąć konieczna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja oraz sprzęt, który może przywrócić mężczyźnie sprawność ruchową. Możesz pomóc Dariuszowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku. Rodzina z całego serca dziękuje darczyńcom za okazaną pomoc..

z dopiskiem: dla Dariusza Pasternaka

z dopiskiem: dla Dariusza Pasternaka