Fundacja Votum / Podopieczni / Dawid Kasprzak

Dawid Kasprzak

11 kwietnia 2011 roku Dawid uległ wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Po reanimacji miesiąc przebywał w śpiączce. Dawid jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym i wymaga stałej opieki, którą sprawuje całodobowo jego matka. Rodzina ma niewysokie dochody, a w związku z tym ograniczony dostęp do zarówno leczenia, jak i rehabilitacji, co znacznie spowalnia proces powrotu do zdrowia i regeneracji organizmu Dawida. Pomóżmy mu w zebraniu środków na potrzebną rehabilitację. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Dawida Kasprzaka

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Dawida Kasprzaka