Fundacja Votum / Podopieczni / Dominik Iwiński
Zdjecie Dominik Iwiński

Dominik Iwiński

Dominik uległ wypadkowi w pracy, spadł z dużej wysokości. W wyniku wypadku nastąpił uraz wielonarządowy, złamany kręgosłup, przerwany rdzeń kręgowy, zmiażdżone płuca. Po wypadku stan Dominika był krytyczny. Teraz Dominik otwiera oczy, patrzy dookoła ale pozostaje bez kontaktu, jest w śpiączce.
Możesz pomóc Dominikowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Dominika Iwińskiego

z dopiskiem: dla Dominika Iwińskiego