Fundacja Votum / Podopieczni / Edyta Przybyło

Edyta Przybyło

Edyta cierpi na dziecięce porażenie mózgowe ze spastycznym niedowładem kończyn dolnych. Od 2013 roku z powodu wzrastającego napięcia mięśni i malejącej równowagi porusza się za pomocą kul. Niestety zaburzenia równowagi powodują częste urazy. Edyta potrzebuje nieustannej rehabilitacji, aby jak najdłużej zachować sprawność fizyczną. Sytuacja finansowa rodziny jest  trudna. Edyta będzie wdzięczna za najmniejszą pomoc. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Edyty Przybyło

z dopiskiem: dla Edyty Przybyło