Fundacja Votum / Podopieczni / Ewa Wydra

Ewa Wydra

Ewa choruje na nowotwór złośliwy tylnej jamy czaszkowej – Medulloblastoma. Dziewczynka jest po trzynastu operacjach i dziewiętnastu chemioterapiach. Obecnie zmaga się z deficytami neurologicznymi wynikającymi z choroby oraz powikłań neurologicznych. Każdy pobyt w szpitalu, rehabilitacja oraz żywienie pozajelitowe wiążą się z ogromnymi wydatkami finansowymi co stanowi duży problem dla rodziców dziewczynki. Pomóżmy małej Ewie i jej rodzicom w odzyskaniu wiary w lepsze jutro. Możesz wesprzeć rodzinę wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Ewy Wydry

z dopiskiem: dla Ewy Wydry