Fundacja Votum / Podopieczni / Filip Bojke
Filip Bojke

Filip uległ wypadkowi komunikacyjnemu w maju 2017 r. – został potrącony przez samochód. Miał wtedy zaledwie 9 lat. Doznał wielu urazów, z których najpoważniejsze okazało się złamanie trzonu kości udowych. Konieczne było przeprowadzenie dwóch operacji, ale przez dłuższy czas był unieruchomiony przez opatrunki gipsowe na obu nogach. Obecnie Filip porusza się o kulach, ale marzy, by znów być tak sprawny jak jego rówieśnicy.
Możesz pomóc Filipowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Filipa Bojke

z dopiskiem: dla Filipa Bojke