Fundacja Votum / Podopieczni / Grzegorz Dunal
Grzegorz Dunal

W styczniu 2014 roku Grzegorz doznał krwotoku do pnia mózgu i lewej półkuli móżdżku z przebiciem do układu komorowego. Mężczyzna jest po drenażu dokomorowym z powodu wodogłowia. Następstwem tego jest utrzymujący się niedowład czterokończynowy ze wzmożonym napięciem mięśniowym, porażenie nerwu twarzowego, niemożność zamknięcia lewego oka i dyzartria. Jest karmiony przez PEG. Potrzebuje intensywnej i długotrwałej rehabilitacji neurologicznej, układu ruchu i logopedycznej. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Grzegorza Dunal

z dopiskiem: dla Grzegorza Dunal