Fundacja Votum / Podopieczni / Grzegorz Tyrała

Grzegorz Tyrała

Pan Grzegorz uległ wypadkowi komunikacyjnemu w 2010 roku. Jadąc rowerem, został potrącony przez samochód. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała w postaci ostrego pourazowego krwiaka podtwardówkowego, urazu czaszkowo-mózgowego, obrzęku mózgu, krwawienia podpajęczynówkowego pourazowego, złamania kości ciemieniowej i skroniowej lewej. Występuje niedowład obustronny, a od 2012 roku padaczka pourazowa. Możesz pomóc Grzegorzowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Grzegorza Tyrały

z dopiskiem: dla Grzegorza Tyrały