Fundacja Votum / Podopieczni / Helena Gąska

Helena Gąska

Helena cierpi z powodu polineuropatii czuciowo-ruchowej, występuje drętwienie oraz ból kończyn – zaburzenia równowagi, osłabienie siły mięśniowej. U Heleny występuje ponad to cukrzyca typu II, przewlekła choroba nerek, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze, porusza się za pomocą kul oraz balkonika. Helenie potrzebna jest codzienna rehabilitacja. Możesz pomóc Helenie wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Heleny Gąski

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Heleny Gąski