Fundacja Votum / Podopieczni / Hieronim Janicki

Hieronim Janicki

W 2008 roku Hieronim przebył ciężki udar krwotoczny do pnia mózgu z niewydolnością oddechową i krążeniową. Utrzymuje się niedowład czterokończynowy z przewagą strony lewej, zaburzenia równowagi uniemożliwiające samodzielne chodzenie (porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego) oraz zaburzenia mowy. Do dnia udaru Hieronim wraz z żoną wychowywali córki, dziś to one zmuszone są pomagać niezdolnemu do samodzielnego funkcjonowania ojcu. Hieronim musi poddawać się stałej i intensywnej rehabilitacji. Pomóżmy mu w powrocie do zdrowia. Możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rachunek Fundacji VOTUM ze stosownym dopiskiem.

z dopiskiem: dla Hieronima Janickiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Hieronima Janickiego