Fundacja Votum / Podopieczni / Hubert Lew
Zdjecie Hubert Lew

Hubert Lew

Hubert z powodu ciężkiego zatrucia chemicznego doznał urazu wielonarządowego. U młodego mężczyzny nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia, w wyniku którego doszło do niedotlenienia mózgu. Przez dwa miesiące przebywał w stanie śpiączki. Na chwilę obecną utrzymuje się u niego polineuropatia z niedowładem kończyn dolnych. Huberta czeka długa droga w powrocie do samodzielności. Wymaga ciągłej rehabilitacji oraz terapii. Możesz mu pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Huberta Lew

z dopiskiem: dla Huberta Lew