Fundacja Votum / Podopieczni / Jacek Bochniak
Jacek Bochniak

Ułamek sekundy wystarczył, by życie Jacka i jego bliskich zmieniło się nie do poznania. W wyniku upadku z wysokości doznał poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego na odcinku C5 i C6 na skutek czego pozostaje sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest długotrwała, kosztowna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku w Krakowie. Miesięczny koszt pobytu to ok. 20 tys. zł. A plan leczenia obejmuje co najmniej 3 miesiące. Jacek rozpoczął walkę – dla siebie, dla swojej uśmiechniętej żony Kasi oraz dla cudownie roześmianych dzieci. Możesz mu pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Jacka Bochniaka

z dopiskiem: dla Jacka Bochniaka