Fundacja Votum / Podopieczni / Jacek Koper
Zdjecie Jacek Koper

Jacek Koper

W listopadzie 2009 roku Jackowi pękł naczyniak i konieczna była operacja. Zabieg zakończył się pomyślnie. 31-letni wówczas mężczyzna początkowo czuł się dobrze i wszystko wskazywało na to, że kilka dni po operacji zostanie wypisany do domu. Niestety po dziewięciu dniach od zabiegu nastąpił obrzęk mózgu spowodowany zarażeniem bakterią Klebsiella pneumoniae. Niezbędna była druga operacja, po której Jacek nie odzyskał już świadomości. Do dnia dzisiejszego nie ma z nim kontaktu, jest osobą leżącą z niedowładem czterokończynowym, w pełni uzależnioną od drugiej osoby. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Jacka Koper

z dopiskiem: dla Jacka Koper