Fundacja Votum / Podopieczni / Jacek Nitecki

Jacek Nitecki

Jacek w maju 2011 uległ wypadkowi motocyklowemu. Od tamtego czasu mężczyzna przykuty jest do łóżka. Doznał złamania kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia w odcinku szyjnym – w efekcie cierpi na porażenie czterokończynowe. Po półrocznym pobycie w szpitalu masa mięśniowa zanikła. Przed nim długa droga i żmudna praca, aby osiągnąć pierwszy z zamierzonych celów – samodzielne, stabilne siedzenie na wózku inwalidzkim. Prosimy o pomoc i wsparcie – możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Jacka Niteckiego

z dopiskiem: dla Jacka Niteckiego