Fundacja Votum / Podopieczni / Jakub Pogoda

Jakub Pogoda

Jakub urodził się w 2005 roku jako zdrowe dziecko. Po miesiącu bardzo ciężko zachorował. W szpitalu lekarze zdiagnozowali u niego sepsę spowodowaną tym, że urodził się bez prawej nerki, a lewa jest dysplastyczna. Kubuś przez dwa lata był dializowany aż wreszcie znalazł się dawca, jednak organizm Kuby odrzucił przeszczep. Do tego stanu dołączyły się inne uciążliwe schorzenia, takie jak niskorosłość, nadciśnienie tętnicze i w końcu niedosłuch. Przed Kubą jeszcze długa droga w walce o zdrowie i samodzielność.

Pomóżmy mu w powrocie do zdrowia. Możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rachunek Fundacji VOTUM ze stosownym dopiskiem.

z dopiskiem: dla Jakuba Pogody

z dopiskiem: dla Jakuba Pogody