Fundacja Votum / Podopieczni / Jan Wachnik

Jan Wachnik

Jan uległ wypadkowi komunikacyjnemu w czerwcu 2016 roku. Doznał urazu wielonarządowego, uszkodzenia rdzenia kręgowego oraz złamania na poziomie Th 11-12, L1. W wyniku zdarzenia nastąpiło stłuczenie płuc, złamanie wyrostków kolczystych C5-6 oraz przeczulica. Utrzymuje się niedowład kończyn górnych oraz głęboki niedowład kończyn dolnych. Porusza się na wózku, dodatkowo cierpi z powodu głębokiej depresji. Pomóżmy Janowi w walce o powrót do zdrowia przekazując swój 1% podatku lub wpłacając darowiznę na konto Fundacji Votum.

z dopiskiem: dla Jana Wachnika

z dopiskiem: dla Jana Wachnika