Fundacja Votum / Podopieczni / Joanna Holz

Joanna Holz

W dniu 20. września 2010 roku doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym poszkodowana została Joanna Holz. Kierowca samochodu, w którym jako pasażerka podróżowała Joasia nieoczekiwanie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, uderzając w drzewo. Skutki tego zdarzenia są dramatyczne – Asia cierpi na porażenie kończyn dolnych. Wymaga intensywnej rehabilitacji, na którą za pośrednictwem Fundacji VOTUM stara się zgromadzić środki. Pomóż Joannie!

z dopiskiem: dla Joanny Holz

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Joanny Holz

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy w terminie do 3 miesięcy od złożenia deklaracji.