Fundacja Votum / Podopieczni / Jolanta Duc
Jolanta Duc

Jolanta w roku 2008 przeszła udar niedokrwienny mózgu z jednym ogniskiem niedokrwiennym, ponad to współistnieją: depresja, nadciśnienie tętnicze, zawroty głowy, choroba zwyrodnieniowa. Jolanta jest osobą samotną, aby mogła sobie radzić z trudami życia codziennego niezbędna jest ciągła rehabilitacja. Możesz pomóc Jolancie wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Jolanty Duc

z dopiskiem: dla Jolanty Duc