Fundacja Votum / Podopieczni / Jolanta Żołnierczyk-Dusik

Jolanta Żołnierczyk-Dusik

Pani Jola przebyła krwawienie do rdzenia kręgowego, czego następstwem było wiotkie porażenie kończyn. Kobieta cały czas potrzebuje stałego leczenia rehabilitacyjnego oraz konsultacji lekarskich. Koszty z tym związane stanowią znaczne obciążenie dla rodziny. Prosimy o pomoc dla Jolanty, każda złotówka pomoże w powrocie do zdrowia. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Jolanty Żołnierczyk-Dusik

z dopiskiem: dla Jolanty Żołnierczyk-Dusik