Fundacja Votum / Podopieczni / Józef Ossowski

Józef Ossowski

Pan Józef doznał urazu wielonarządowego i wielomiejscowego z urazem głowy i kręgosłupa w wyniku wypadku komunikacyjnego (2001 rok). Występuje utrwalony zespół pourazowych zaburzeń poznawczych z trwałymi zaburzeniami pamięci, szumami usznymi, zawrotami głowy, obustronnym niedosłuchem, zaburzeniami koncentracji, drażliwością, bólami głowy. Poza tym występują zaburzenia osobowości. Możesz pomóc Józefowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Józefa Ossowskiego

z dopiskiem: dla Józefa Ossowskiego