Fundacja Votum / Podopieczni / Julia Dyderska
Julia Dyderska

Julia była radosną pięciolatką, gdy 18 kwietnia 2014 roku zmieniło się całe jej dotychczasowe życie. Tego dnia uczestniczyła w wypadku samochodowym, w wyniku którego straciła prawą rękę. Rodzice Julki starają się robić wszystko, co w ich mocy, by pomóc córce. Koszty leczenia przekraczają jednak możliwości finansowe rodziny. Bez pomocy ludzi dobrej woli nie są oni w stanie poradzić sobie z problemami. Dziewczynka cierpi i tylko rehabilitacja może pomóc jej w powrocie do zdrowia. Możesz wesprzeć rodzinę Julii wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku. Każda złotówka to szansa na powrót do normalności!

z dopiskiem: dla Julii Dyderskiej

z dopiskiem: dla Julii Dyderskiej