Fundacja Votum / Podopieczni / Julia Kuźba
Zdjecie Julii Kuźby

Julia Kuźba

Julia mając 1,5 roku zaczęła tracić nabyte umiejętności, takie jak mowa czy chód. Po licznych badaniach zdiagnozowano zespół Retta – chorobę o podłożu neurologicznym. Ponadto u dziewczynki występują: padaczka objawowa, zespół piramidowy i móżdżkowy oraz znaczne skrzywienie kręgosłupa. Codzienne ćwiczenia rehabilitacyjne pozwalają Julce na powolny, ale stały rozwój ruchowy i emocjonalny. Zaprzestanie ćwiczeń spowoduje dotkliwy regres umiejętności. Możesz pomóc, wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Julii Kuźby

z dopiskiem: dla Julii Kuźby