Fundacja Votum / Podopieczni / Kacper Kot
Zdjęcie Kacper Kot

Kacper Kot

Przed wypadkiem był wesołym chłopcem, dziś walczy o powrót do normalności. Kacper w 2014 roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi: jako pieszy został potrącony przez samochód. W wyniku tego zdarzenia porusza się na wózku inwalidzkim. Od nowa uczy się siedzieć, ma problemy z mówieniem, lewą rękę ma niewładną, musi posługiwać się prawą co jest dla niego trudne, bo przed wypadkiem był leworęczny. Nie poddaje się jednak i wraz z rodzicami walczy o samodzielność. Wspomóżmy Kacpra w tej walce. Możesz to zrobić wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Kacpra Kota

z dopiskiem: dla Kacpra Kota