Fundacja Votum / Podopieczni / Kacper Wojtczuk

Kacper Wojtczuk

Kacper w dniu 27 marca 2009 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu, wskutek którego doznał rozległych obrażeń ciała, w tym urazu czaszkowo-mózgowego. W wyniku ciężkiego urazu głowy u chłopca do dziś utrzymuje się niedowład czterokończynowy z przewagą strony prawej. Wymaga intensywnej rehabilitacji usprawniającej, której koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny. Aby pomóc Kacprowi, Fundacja VOTUM udostępniła swoje konto w celu gromadzenia środków na rehabilitację.

z dopiskiem: dla Kacpra Wojtczuka

z dopiskiem: dla Kacpra Wojtczuka