Fundacja Votum / Podopieczni / Kamil Hildebrandt

Kamil Hildebrandt

Kamil uległ wypadkowi w pracy w styczniu 2018 roku. Maszyna przy której pracował, i którą próbował naprawić niestety wciągnęła mu rękę w wyniku czego doznał rany miażdżonej z amputacją palców II-IV prawej ręki z ubytkiem skóry śródręcza. Przed Kamilem długa droga aby powrócić do normalności, czeka go długie i bolesne leczenie oraz rehabilitacja, powrót do pracy, który nie nastąpi szybko, również będzie trudny. Zdarzenie w pracy odmieniło życie Kamila całkowicie.

Możesz pomóc Kamilowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Kamila Hildebrandt

z dopiskiem: dla Kamila Hildebrandt