Fundacja Votum / Podopieczni / Kamil Ornat

Kamil Ornat

Kamil jest ofiarą wypadku drogowego, w wyniku którego doznał ciężkich obrażeń ciała, w szczególności głowy. Następstwem urazów jest czterokończynowy niedowład spastyczny. Tylko specjalistyczna rehabilitacja może wpłynąć na poprawę jego stanu zdrowia. Koszty przekraczają jednak możliwości finansowe mamy Kamila. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Kamila Ornat

z dopiskiem: dla Kamila Ornat