Fundacja Votum / Podopieczni / Kamil Wolski

Kamil Wolski

Kamil doznał stłuczenia pnia mózgu i obrzęku mózgu w wyniku wypadku samochodowego. W następstwie doznanych obrażeń stracił zdolność czytania i pisania. Lekarze ocenili jego uszczerbek na zdrowiu na 90%. Chłopak cierpi na niedowład spastyczny prawej kończyny górnej, jednak dzięki leczeniu i rehabilitacji jego stan powoli się poprawia. W celu kontynuowania rehabilitacji młody mężczyzna wciąż potrzebuje wsparcia. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Kamila Wolskiego

z dopiskiem: dla Kamila Wolskiego