Fundacja Votum / Podopieczni / Karol Kseń
Zdjecie Karol Kseń

Karol Kseń

Karol to młody, uczynny, wysportowany 19 latek, który jest uczniem klasy maturalnej. Wypadek komunikacyjny jakiemu uległ 25 lipca 2018 roku przerwał wszystkie jego plany i marzenia.
W wyniku wypadku Karol doznał poważnego urazu głowy. Obecnie jest bez kontaktu, ale walczy każdego dnia, aby wrócić do Nas. Dzięki pomocy rodziny, przyjaciół, ludzi dobrej woli Karol został zakwalifikowany do programu wybudzeniowego ze śpiączki.
Po wybudzeniu będzie potrzebował długiej i kosztownej rehabilitacji.

Możesz pomóc Karolowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Karola Kseń

z dopiskiem: dla Karola Kseń