Fundacja Votum / Podopieczni / Karolina Skórczyńska

Karolina Skórczyńska

Karolina urodziła się jako wcześniak w 22. tygodniu ciąży. Jej stan lekarze ocenili na 1 punkt w skali Apgar. Nie słyszy i nie mówi od urodzenia. W 7. tygodniu życia przeszła zabieg operacyjny usunięcia torbieli zaotrzewnowej. Po operacji guza (osteoblastoma rdzenia kręgowego) cierpi na porażenie wiotkie kończyn dolnych i pęcherz neurogenny. Jej jedyną opiekunką jest mama, która zrezygnowała ze swojego życia zawodowego, aby opiekować się niepełnosprawną córką. Możesz pomóc dziewczynie wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Karoliny Skórczyńskiej

z dopiskiem: dla Karoliny Skórczyńskiej