Fundacja Votum / Podopieczni / Karolina Żmija

Karolina Żmija

Karolina choruje na mózgowe porażenie dziecięce – niedowład czterokończynowy. Jej rozwój psychomotoryczny jest opóźniony i zaburzony. Dziewczyna wymaga stałej rehabilitacji, a koszty leczenia znacznie obciążają budżet domowy. Dlatego też prosimy wszystkich o pomoc finansową, a co za tym idzie podarowanie Karolinie szansy na normalne życie. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Karoliny Żmiji

z dopiskiem: dla Karoliny Żmiji