Fundacja Votum / Podopieczni / Katarzyna Tkaczuk

Katarzyna Tkaczuk

Kasia jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się w 2006 roku: były to niedowłady, mrowienia, utrata koordynacji, zaburzenia równowagi i zaburzenia widzenia. Leczenie skierowano na zapalenie nerwów – niestety okazało się, że to stwardnienie rozsiane. Od 2010 roku Kasia porusza się tylko na wózku inwalidzkim oraz pozostaje pod kontrolą poradni neurologicznej i okulistycznej. Liczy się dla niej każda pomoc. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Katarzyny Tkaczuk

z dopiskiem: dla Katarzyny Tkaczuk