Fundacja Votum / Podopieczni / Klaudia, Mateusz, Karolina, Patryk Hałdrzyńscy

Klaudia, Mateusz, Karolina, Patryk Hałdrzyńscy

W dniu 28. sierpnia 2010 doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł ojciec i jedyny opiekun Klaudii, Mateusza, Karoliny i Patryka. Rodzeństwem zaopiekowała się babcia. Jej skromne źródło utrzymania zaspokaja jednak jedynie podstawowe potrzeby rodziny. Fundacja VOTUM udostępniła swoje konto w celu gromadzenia środków na poprawę warunków bytowych tragicznie osieroconego rodzeństwa. Ty też możesz wesprzeć Klaudię, Mateusza, Karolinę i Patryka. Każda złotówka się liczy.

z dopiskiem: dla Klaudii, Mateusza, Karoliny i Patryka Hałdrzyńskich

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Klaudii, Mateusza, Karoliny i Patryka Hałdrzyńskich

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy w terminie do 3 miesięcy od złożenia deklaracji.