Fundacja Votum / Podopieczni / Krystian Burkowicz

Krystian Burkowicz

Krystian doznał obrażeń w wyniku pobicia. Chłopak był operowany z powodu krwiaka podtwardówkowego prawostronnego. Po operacji był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej przez trzy tygodnie. W wyniku urazu czaszkowo-mózgowego utrzymuje się niedowład spastyczny lewostronny, żywiony przez PEG. Możesz pomóc Krystianowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Krystiana Burkowicza

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Krystiana Burkowicza