Fundacja Votum / Podopieczni / Krystyna Hendzel

Krystyna Hendzel

Krystyna została potrącona jako piesza przez samochód w grudniu 2017 roku. Doznała urazu wielonarządowego oraz ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Wystąpił ostry pourazowy krwiak podtwardówkowy, krwiak śródmózgowy po prawej stronie, stłuczenie i obrzęk mózgu, złamanie podstawy czaszki, kości ciemieniowej, klinowej, jarzmowej i skroniowej prawej. Do dnia dzisiejszego pozostaje bez kontaktu. Wspomóż Krystynę w powrocie do zdrowia przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając darowiznę na konto fundacji.

z dopiskiem: dla Krystyny Hendzel

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Krystyny Hendzel