Fundacja Votum / Podopieczni / Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński

Krzysztof uległ wypadkowi samochodowemu w 2012 roku. Doznał urazu czaszkowo-mózgowego wskutek czego utrzymuje się niedowład czterokończynowy oraz encefalopatia pourazowa. Mężczyzna potrzebuje całodobowej opieki. Wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, której koszty przekraczają możliwości jego rodziny. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Krzysztofa Kamińskiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Krzysztofa Kamińskiego