Fundacja Votum / Podopieczni / Krzysztof Milewski

Krzysztof Milewski

W styczniu 2012 roku Krzysztof doznał masywnego krwotoku podpajęczynówkowego i dokomorowego z  tętniaka tętnicy tylnej lewej mózgu i zapadł w śpiączkę. Od tego czasu jest całkowicie zależny od drugiej osoby. Na chwilę obecną utrzymuje się porażenie czterokończynowe. Mężczyzna potrzebuje całodobowej opieki i pielęgnacji oraz intensywnej rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Krzysztofa Milewskiego

z dopiskiem: dla Krzysztofa Milewskiego